Benimkiler..

Benimkiler..

22 Kasım 2010

Sabah sabah kafamdakiler (iç ses)

Şahane bi sabah altı.. Neskafe harika olmuş..
Hımm.. Saçımın fönü bozulmuş, zaten yapamamıştı, bi daha o çocuğa yaptırmıycam (gerçi 3 lira :) bugün gider bi daha yaptırırım)
Bugün çook yoğun olucak, yarınki ameliyatlar, yengem de gelicek onun işlerini çabuk hallederiz umarım.
Bu Victoria'a Secret'lar şahaneeee Gamzeyi ariyip bi daha teşekkür etsem.
Acaba çamaşırlar kurudu mu Damloş'un terliklerini unutmiyim okula gidicek. Tuna'nın kulağı mı ağrıyor dişi mi, gene otit mi oldu yoksa, ama bayramda hava güzeldi iyi beslendi çevrede hasta kimse de yoktu. Ama iki gündür ağlayıp durdu, dün kulağını da tutuyordu. Acaba doktora götürsem mi bi gün dahamı beklesem. Geç kalmış olur muyum? Yok yoksa geçer mi kendi? Tam da bugün ve yarın işten izin almam imkansız, çok yoğun günlerim, yarına bisürü ameliyat var, hastaları hazırlamam gerek.. Bakıcı da götüremez yoksa götürür mü? Olmadı gündüz durmazsa taksiye atlasın götürsün napayım. Bakıcıyı değiştirecek miyim, Gürcü bi yatılı kadın bulsam bundan iyi olacak mı? Ne bileyim Sabiha Pektuna kesinkes değiştirmeyin bundan iyi olmaz diyordu. Ama bu da çok yavaaaşşşş
Şu Songül Hanım'ı aramayı unutmamam gerek, çarşamba randevusunu iptal ediyim, bir de yoga diyordu onu sorayım bana yoga gerek (Nihancim duyuyor musun doğru yola geldim sonunda)
Acaba Songül hanım özel ders verir mi? Damla'yı okul servisine versem iş çıkışlarında bi saat kendime ayırsam. Sonra şu kaslarım gevşese sırt ağrılarım geçse. Beynim de gevşese biraz.
Tezimi de ingilizceye çevirmem gerek hem de bunu bu hafta sonundan önce yapmam gerek. Nasıl yaniiii
Düşündüklerimden yoruldum imdaaat
Hadi artık herkes uyandıysa müzik açabiliriz.

4 yorum:

ŞEKER dedi ki...

:)) işte 2 çocuklu çalışan bir anne :) inan ben de sabah 45 dakikada hazırlanıp evden çıktım ama nasıl. hasta bir çocuk. gece boyu sürekli kusan. ne kadar nevresim varsa hepsini kullanan ve uykusuz kalan bir anne ve baba :( gece boyu kustu şimdi açtır mamasını yapayım, şu yastıkları da çamaşır makinesine atayım ama zaman ayarlayıcısını unutmamak lazım, yoksa kırışır vs vs. tek değilim biliyorum.

cenebaz dedi ki...

Hayalim, okurken yoruldum, allah kolaylık versin. Tek çocukla da olsa biz de geçtik bu yollardan ama unutuluyor, böyle okurken kendin yaşamamışsın gibi offf diyorsun.

ÇAğ dedi ki...

Nefes lasım, arada nefes almak lasım, ne yapmalı, kelin ilacı olsa kendine sürecek ama annelerin arada kendilerine zaman ayırması lasım. Benimle performans yarışına giren arkadaşlarıma şöle diyorum, sabah yemek yaptım bak ellerim soğan kokuyor, akşam eve yetişip yemek yapacağım, bir çocukla oynayacağm,evde bi ton iş, benim gibi çocuklu bayanlarla yarışmayın. İşimiz şaka gibi, evde daha bi şaka, az önce ayça's krizide vurdu beni şimdi, sabahtan beri açtım bi lokma ile duruyorum daha beter midemde bir yumruk oldu iyi mi, ciyaaaaaak...
Öptüüüm

annecik dedi ki...

SEN KENDİN İÇİN VE COCUKLARIN İÇİN EN SAĞLIKLISI NEYSE ONA KARAR VER TABİKİ KENDİNE 1 SAATTE OLSA AYIR BU İSTER VUCUDUN İÇİN OLSUN İSTERSE BEYNİN DİNLENMELİ VE GEVŞEMELİ OĞLUŞUN İNŞ. ÖNEMLİ BİRŞEYİ YOKTUR SANA KOLAYLIKLAR DİLİYORUM SABAHLARI BİZDE EVDEN ÇIKANA KADAR BİRAZ ZORLANIYORUZ FAKAT İKİ COCUĞUN SORUMLULUĞU DAHA FARKLI TABİKİ SEVGİLER DAMLA KIZI VE TUNA BEYİ ÖPTÜM